Telenovele “Kaisle un vara” Tavā TV ekrānā svin 2 gadu jubileju

Foto: Pixabay.com

Ir divi spēki, kas spēj virzīt cilvēka dzīvi – kaisle un vara – un katra paša rokās ir izvēle, kurš no šiem spēkiem varēs ņemt virsroku. Kā ar šiem abiem spēkiem galā izdodas tikt Meksikas slavenāko aktieru trio – Horhe Salinas, Susana Gonsales un Fernando Kolungu – Tu vari vērot šo spēku vārdā nosauktajā Meksikāņu seriālā, kas Latvijas televīzijā LNT kanālā ir vērojams jau no 2016. gada 29. augusta.

Sāncensība ir dzīva gan biznesā, gan mīlestībā

Šī telenovele atklāj stāstu par to, kā sadzīvo divi vīrieši, kas ir raduši vienmēr sasniegt iecerēto un uzvarēt. Jau kopš agras jaunības Arturo Montenegro un Eladio Gomess Luna ir bijuši sīvākie sāncenši un lielākie ienaidnieki. Dzīvei turpinoties, šī sāncensība ieviesās arī viņu uzņēmējdarbībā un biznesā, un, protams, arī mīlas dzīvē, kad uz spēles ir likta Hulijas mīlestība.

Mīlestība un kļūdas

Pirms vairākiem gadiem, kad Hulija un Arturo gatavojās precēties, Arturo pieļāva milzu kļūdu, kuru Hulija nespēja piedot – līgavainis pārgulēja ar kādu citu sievieti, un tā palika stāvoklī no Arturo. Hulija sāpēs un dusmās nolēma bez mīlestības apprecēties ar Arturo lielāko sāncensi visas dzīves garumā – Eladio – cerībā, ka spēs iemīlēt savu vīru, tomēr bez panākumiem, tādēļ Eladio ar varu kāzu naktī ieguva savu jaunlaulāto sievu, kā rezultātā radās dēls Dāvids, kurš piedzima pirms laika, tāpēc Eladio ir radušās aizdomas, ka dēls varētu būt nevis viņējais, bet Arturo radīts.

Atriebība arī no vīriešu puses

Tajā pat laikā Arturo ir kļuvis par atraitni, bet uzzinot, ka Hulija ir grūta no Eladio un laidīs pasaulē mazuli, Arturo apprecas ar ambiciozo, vieglprātīgo un valdzinošo sievieti Nīnu. Viņu ģimenē ir piedzimuši trīs bērni – Rehina, Daniela un Ēriks.

Romeo un Džuljeta meksikāņu gaumē

Par spīti tam, ka Rehina nav saņēmusi mātes mīlestību, viņa tomēr dzīvē realizē savu potenciālu, kad, kļuvusi par veiksmīgu arhitektu, ir uzvarējusi nozīmīgā arhitektūras konkursā. Dzīve piespēlē pavērsienu, un viņai jāsadarbojas ar Eladio dēlu Dāvidu. Bet, kā gadījies, kā ne, jau pirmajā tikšanās reizē starp Rehinu un Dāvidu ir dzimusi mīlestība, un viņu stāstā iezīmējas “Romeo un Džuljetas” cienīga sižeta līnija, jo naids starp abu tēviem ir neizmērojams, un to zina gan viņi paši, gan sabiedrība.

Kā tiek nokārtotas šo ģimeņu dzīves? Uzzini, skatoties seriālu!