Pāris knifiņi, kā uzlabot skūšanās rezultātu

Skūšanās

Tā daļa sieviešu, kas tā vietā, lai vidēji reizi mēnesī veiktu vaksāciju, izvēlas nodarboties ar regulāru skūšanos ik pēc pāris dienām, ļoti labi saprot, cik nogurdinošs darbs tas ir. Īpaši lieli pārdzīvojumi ir vasarā, kad ļoti gribas kleitas un svārkus, īsus šortiņus, bikini un krekliņus bez piedurknēm, bet it nemaz negribas, lai kaut kur rēgotos kādas spalviņas. Ja Tu esi skūšanās atbalstītāja, iepazīsties ar šiem padomiem, tie Tev var noderēt!

Svarīgs ir labs instruments

Jāsāk ar skuvekļa izvēli. Pačukstēsim priekšā – sievietēm paredzētie skuvekļi, īpaši vienreizlietojamie, nekam neder un ir pa taisno metami miskastē. Tā vietā labāk nopērc vīriešu skuvekļus. Kā zināt, kurš ir vislabākais variants? Skaties pēc asmeņu skaita – jo vairāk, jo labāk, bet nekādā gadījumā nepērc tos, kuriem asmeņu skaits ir mazāks par trim, jo tie nekvalitatīvi dara savu darbu un vairāk bojā ādu.

Jo slidenāka āda, jo labāk

AIZMIRSTI par skūšanos “pa sauso”!!! Cieni sevi un savu ādu, un izmanto labu skūšanās līdzekli. Starp citu, skūšanās putas un želejas nav vislabākais pieejamais produkts šim mērķim. Vai esi mēģinājusi to vietā izmantot matu kondicionieri? Izmēģini! (Jā, lūdzu, ņem par labu!) Bet, ja negribas šādam mērķim izlietot matu kopšanas līdzekļus, vari izlīdzēties ar kokosriekstu eļļu vai treku ķermeņa krēmu.

Sagatavo ādu pirms skūšanās

Vislabāk skūšanos veikt kā pašu pēdējo vannas vai dušas rutīnas sastāvdaļu, jo, pateicoties karstajam ūdenim, tiks atvērtas Tavas ādas poras un mīkstināts matiņš, tādēļ skuvums būs gludāks, tīrāks un efektīvāks. Must have procedūra pirms skūšanās un ik pēc divām dienām pēc skūšanās ir ādas skrubēšana. Šādi izsargāsies no ieaugušiem matiņiem.

Soli pa solim nevis maratonu

Skaidrs, ka skūšanās process nav ne interesants, ne patīkams, ne aizraujošs, tādēļ gribas to paveikt maksimāli ātri, bet nesteidzies! Skuj ādu pa nelieliem laukumiņiem, lai negadītos situācija, ka, iznākot no dušas un sasmērējot ādu ar ķermeņa pieniņu, Tu attopies, ka daži nekrietni matiņi nav noskuvušies.