Nolasi cilvēku pēc ķermeņa valodas

Ķermeņa valoda

Jau izsenis zināms, ka cilvēka vārdi var būt nepatiesi, bet ķermenis nekad nemelos. Tā kustības un pozas stāsta par cilvēka personību, viņa noklusētajām pārdomām un emocijām, un ir pat iespējams noteikt, vai cilvēks ir Tevī ieinteresēts, un par to, vai viņš melo! Turklāt izrādās, ka zemapziņas līmenī cilvēki precīzi uztver sarunas partneru ķermeņa valodas sniegto informāciju, ar apziņu to nemaz nesaprotot! Tas ir tik aizraujoši, vai ne? Mēs piedāvājam Tev iepazīties ar to, ko Tava zemapziņa jau zina.

Acu kontakts

Ilgstoša skatīšanās acīs norāda uz to, ka partneris Tevi uzmanīgi klausās un ir iedziļinājies sarunā. Tiesa, būtu vēlams izvairīties no pārlieku uzmācīgas, maniakāls skatīšanās acīs, jo tas ir neapšaubāmi neomulīgi, biedējoši un dīvaini. Saka, ka acis ir kā dvēseles spogulis, kas nenoliedzami tā arī ir! Gadījumā, ja cilvēks nespēj uzturēt acu kontaktu ar Tevi, viņš iespējams melo un nav godīgs pret Tevi, jo dvēsele dvēselei nekad nemelos, tādēļ arī nav iespējams melot acīs skatoties.

Roku krustošana uz krūtīm

Ļoti populāra poza, kas ir absolūti neviennozīmīga. Tā var norādīt uz sarunas partnera:

  • nedrošību;
  • satraukumu;
  • spītību;
  • pašaizsardzību;
  • norobežošanos.

Taču tajā pat laikā tā var nozīmēt arī, ka cilvēkam ir auksti, savukārt daļai cilvēku sakrustotas rokas palīdz labāk domāt gluži tā pat kā citiem – staigāšana šurpu turpu vai pildspalvas klikšķināšana. Kā noteikt, kādēļ partneris sakrustojis rokas? Ir jāvēro mīmika, jālasa informācija no acīm un jāskatās, vai ķermenis vispārēji nav “sažmiedzies”. Ja ir, tad tiešām cilvēkam varētu salt. Starp citu, ļoti daudzi cilvēki nezina, ko iesākt ar rokām, kad stāv, tādēļ tās sakrusto. Rūpīgi novēro situāciju pirms izdarīt secinājumus!

Sēdēšanas poza ar plati izvērstām kājām

Visbiežāk personas, kas sēž ar plati izvērstām kājām un īpaši, ja ir ar elkoņiem atspiedušies pret ceļiem, šādi pauž savu varu un pārākumu. Šie cilvēki ir pašpārliecināti, viņi izrāda savu dominanci un savā ziņā iezīmē personīgo teritoriju. Šāda poza bieži ir izplatīta tieši priekšnieku un citu augstas ietekmes personu vidū.